Služby pro obchodní partnery:

 • Našim zákazníkům nabízíme nejen špičkovou kvalitu námi vyráběných barev, ale také spoustu služeb s profesionálním a hlavně osobním přístupem a řešením pro každého a pro každý povrch.
 • V rámci našich služeb pro Vás produkty, které vyrábíme, po domluvě rádi upravíme na Vámi zadanou kvalitu, nebo požadovaný odstín. Za pomocí profesionálního vybavení naší laboratoře dokážeme nastavit a otestovat mnoho vlastností námi vyráběných nátěrových, nebo práškových barev (Imotep®), a ověřit tak požadovanou kvalitu a vlastnosti barvy dle Vašeho zadání.
 • Předáme Vám veškeré informace potřebné k lakování nátěrovými, nebo práškovými barvami (Imotep®), a tím Vám pomůžeme optimalizovat celý lakovací proces, aby jste vždy dosáhli maximální kvality.

Další služby:

 • Nabízíme přesné měření teplotní křivky 2 až 6-bodové, naším měřicím přístrojem a softwarem PosiTest OTL, DeFelsko USA pro zjištění optimálního nastavení teploty ve vytvrzovací peci. Máte možnost zjistit reálnou teplotu vzduchu, tak i teplotu vytvrzovaného materiálu v jednom okamžiku a optimálně nastavit teplotu na regulátoru pece.
  Velké plus pro maximální úsporu vašich energií a času!!!
 • Přesné měření tloušťky povlaků elektronickým měřicím přístrojem PosiTector DeFelsko USA pro nedestruktivní stanovení tloušťky nátěrů, nástřiků barev, povlaků a jiných ochranných vrstev. Velká úspora v množství nanášených barev!!!

Spokojenost našich profesionálních zákazníků je pro nás vždy na prvním místě! A proto jsou všechny tyto služby pro naše zákazníky zdarma 🙂

Maloobchodní prodejna:

 • Na maloobchodní prodejně je pro Vás připraven celý sortiment námi vyráběných barev na kov, dřevo, beton, malířských barev, lazur na dřevo.
 • Všechny námi vyráběné barvy pro Vás ochotně na počkání dotónujeme dle vašeho výběru odstínu na profesionální – počítačem řízené technice.
 • Dále je možné zakoupit široký sortiment ředidel, sprejů, technických kapalin, lepidel, tmelů, silikonů a ostatních malířských a stavebních potřeb jako jsou štětky, válečky, špachtle a.t.d. Další sortiment – tapety, ozdobné stropní panely, lišty a tak dále a tak dále. V sortimentu nechybí také nepřeberné množství drogerie jak pro domácí použití, tak i pro profesionály.
 • Na prodejně je vždy připraven školený prodavač-ka ochotně doporučit, poradit a odpovědět na veškeré Vaše dotazy.